User annex (1.1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Directory
lv: Direktorija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: File format
lv: Faila formāts

en: About
lv: Par

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
