User annex (1.1.1) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: View
ms: Pandangan

en: User
ms: Pengguna

en: Active
ms: Aktif

en: File name
ms: Nama fail

en: Blocked
ms: Disekat

en: About
ms: Perihal
