User annex (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Active
hy: Ակտիվ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Blocked
hy: Արգելափակված
