User annex (1.1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Blocked
kk: Бұғатталған
