User annex (1.0.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Directory
lt: Katalogas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: User name
lt: Nario vardas

en: File format
lt: Failo formatas

en: About
lt: Apie
