User annex (1.1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Directory
pl: Katalog

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: File format
pl: Format pliku

en: About
pl: O stronie

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Difference
pl: Różnica

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Add fields
pl: Dodaj pola

en: An error occurred during processing
pl: W trakcie przetwarzania wystąpił błąd
