User annex (1.0.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Directory
ro: Director

en: Blocked
ro: Blocat

en: User name
ro: Nume utilizator

en: File format
ro: Formatul fişierului

en: About
ro: Despre
