User annex (1.1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
