User annex (1.0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال
