User API (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: User
az: İstifadəçi

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Notify user
az: İstifadəçini xəbərdar et
