User API (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم

en: Notify user
ar: إشعار المستخدم
