User API (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Email settings
id: Pengaturan email

en: User
id: Pengguna

en: User registration
id: Pendaftaran pengguna

en: Notify user
id: Beritahu pengguna
