User API (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: User registration
fi: Käyttäjän rekisteröityminen

en: Notify user
fi: Ilmoita käyttäjälle
