User API (1.0.0-beta5) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Subject
no: Emne

en: Email settings
no: E-postinnstillinger

en: User
no: Bruker

en: User registration
no: Brukerregistrering

en: Notify user
no: Varsle bruker
