User API (1.0.0-beta7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Email settings
ja: メール設定

en: User
ja: ユーザー

en: User registration
ja: ユーザー登録

en: Notify user
ja: ユーザーへの通知

en: User limit
ja: ユーザー制限

en: IP limit
ja: IP 制限

en: IP window
ja: IP ウィンドウ

en: User window
ja: ユーザーウィンドウ
