User API (1.0.0-beta9) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: User
ca: Usuari

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: Notify user
ca: Notifica a l'usuari

en: User limit
ca: Limitació d'usuari

en: IP limit
ca: Límit IP
