User API (2.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Notify user
ro: Notifică utilizatorul
