User API (2.1.0-rc6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Email settings
pt: Configurações de Email

en: User
pt: Utilizador

en: Notify user
pt: Notificar utilizador
