User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων
