User Approval Dashboard (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre

en: Dashboard
ro: Panou de control
