User Approval Dashboard (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Approve
de: Bestätigen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: User Export
de: Benutzer exportieren
