User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Role
hy: Դեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
