User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Role
is: Hlutverk

en: About
is: Um

en: Create @name
is: Stofna @name
