User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Weight for @title
lv: Svars @title
