User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
