User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: User
es: Usuario

en: Role ID
es: ID de rol

en: Other
es: Otro(s)

en: Role
es: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Create @name
es: Crear @name

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
