User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Other
ro: Altele

en: Role
ro: Rol

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Create @name
ro: Creează @name

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
