User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Create @name
ta: @name உருவாக்க

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
