User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Create @name
fi: Luo @name

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
