User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: About
gu: વિશે
