User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Other
vi: Khác

en: Role
vi: Vai trò

en: No Image
vi: Không ảnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Create @name
vi: Tạo @name

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
