User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored on
bg: Написано на

en: Ban
bg: Блокирай
