User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Never
cs: Nikdy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Days
cs: Dnů

en: Changed
cs: Změněno

en: Time period
cs: Časové období
