User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored on
hr: Izrađeno
