User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
