User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
