User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Days
mr: दिवस
