User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
