User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Never
sv: Aldrig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Authored on
sv: Författad

en: Days
sv: Dagar

en: Changed
sv: Ändrad

en: Ban
sv: Spärra
