User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
