User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Never
ar: أبدا

en: Custom
ar: مخصّص

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Ban
ar: حظر
