User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Never
ast: Nunca

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Authored on
ast: Autoría en
