User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Authored on
be: Дата:

en: Days
be: Дні
