User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Days
ca: Dies

en: Changed
ca: Canviat

en: Ban
ca: Bloqueja
