User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Never
cy: Byth

en: Custom
cy: Addasu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
