User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Never
da: Aldrig

en: Custom
da: Tilpasset

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Days
da: Dage

en: Changed
da: Ændret

en: Ban
da: Bandlys
