User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
