User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Never
el: Ποτέ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Days
el: Ημέρες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Ban
el: Αποκλεισμός
