User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Authored on
eo: Verkita je
