User ban (user_ban) (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Edit
es: Editar

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Never
es: Nunca

en: Custom
es: Personalizado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Days
es: Días

en: Changed
es: Modificado

en: Ban
es: Expulsar
